ידין והאוסטרלים דר סיגל אשכול

  רוני אגרנטי


  רוני אגרנטי
  רוני נולדה וגדלה במצפה אביב, וסיימה את תיכון משגב כשהיא מרחיבה את מקצועות הכימיה והמתמטיקה. לאחר סיום התיכון התגייסה רוני ושירתה בחיל האיסוף הקרבי. לאחר שסיימה קורס תצפיתניות, הוצבה כתצפיתנית באוגדת עזה, משם המשיכה לקורס מפקדות ואח״כ לקורס קצינות, ושירתה כמ״מית בחמ״ל ליד עזה. רוני השתחררה בדרגת סגן לאחר שלוש שנים וחצי מתוכן גם שירות קבע. רוני נהנתה במהלך שירותה, ומדגישה כי גם בהיותה קצינה היתה מעורבת מאוד בעבודת התצפיתניות ואהבה מאוד את העבודה מול דרג הפיקוד הבכיר ואת ההשפעה של ההחלטות והפעולות שלה. לא סתם קיבלה רוני קצינה מצטיינת באחד מאירועי הגדוד. רוני מתקתקת את הכל באופן יעיל, ומיד לאחר שהשתחררה ארזה מזוודות, את הכסף שהרוויחה בקבע ואת החבר (מגיל 15 ביחד!) וטיילה במשך תשעה חודשים כמעט בכל דרום אמריקה, ובנוסף לגמיעת מרחקים, חוויות ונופים למדה ספרדית על בוריה - הולה! בין המדינות האהובות עליה היא מונה את קולומביה, המשלבת, בעיניה, תרבות נהדרת וייחודית, אנשים טובים ושמחים, נופים עוצרי נשימה וגם נופש. רוני מגדירה את קולומביה כמדינה מאוזנת, שהכל בה נהדר ובמידה הנכונה. ובכלל, רוני אוהבת איזון באופן כללי...

  לרוני מספר תחביבים משובחים. היא רקדה הרבה מאוד שנים, בעיקר היפ הופ, נהנית מקריאת ספרות יפה, פרוזה במיוחד, גם של יוצרים ישראליים וגם ספרות תרגום. היום היא מתאמנת באדיקות באימון פונקציונאלי מסוג TRX ונהנית מכל רגע של משקולות, מדרגה ואירובי. איזון כבר אמרנו...

  לאחר שחזרה מהטיול הגדול החליטה רוני לתת לזמן ולמקצב החיים לעשות את שלהם ולהכתיב לה את הדרך, ובכלל, היא מאמינה שהבחירות שאנו עושים מובילות בסופו של דבר למקום בו צריך להיות. וכך, עם האמונה והתחושות האלה הגיעה אלינו למדי-וט. טוב, לא בדיוק הגיעה, כי רוני ומשפחתה כבר הכירו את מדי-וט עוד קודם לכן, כלקוחות המטפלים בבעלי החיים שלהם אצלנו שנים רבות והמגיעים ממשגב עד אלינו לחיפה. במהלך הטיול לדרום אמריקה התגעגעה רוני לבעלי החיים הרבים שלה – שני כלבים ושלושה חתולים, היא אוהבת מאוד בעלי חיים ושוקלת ברצינות בעתיד ללמוד וטרינריה, ולכן החליטה לבוא ולעבוד כאחות וטרינרית כדי להתנסות ולהבין את אופי העבודה במרפאה וטרינרית.

  רוני השתלבה מהר מאוד בעבודה כאחות וטרינרית, למדה הכל בזריזות מופלאה, וזה לא מפליא בכלל. היא גם הביאה איתה הרבה חוש הומור ומקוריות. רוני אוהבת מאוד את העבודה במדי-וט, את רוח הצוות, את הקירבה לבעלי חיים ואת העיסוק הנרחב והמעורבות שלה במגוון תחומים בתוך המרפאה - ביום אחד היא יכולה לטפל במאושפזים, להיות אחות חדר ניתוח, להיות שותפה לביצוע סיטי, ניקוי שיניים או אנדוסקופיה וגם לסייע במתן טיפולים מונעים בחדרי הקבלה.

  התוכניות של רוני הן להמשיך ולעבוד כאחות וטרינרית ולאחר-מכן להמשיך ללימודי וטרינריה. אנחנו חושבים שהיא הכי מתאימה לזה, ושהיא יכולה בהחלט להגשים את החלומות שלה. אנחנו כמובן נסייע לה בכל מה שתבחר, ובינתיים נהנה מלעבוד איתה ביחד.

  עבור לתוכן העמוד