ידין והאוסטרלים דר סיגל אשכול

  שנית מאיר

  shanit


  שנית לא חדשה אצלנו במדי-וט. היא חזרה אלינו לאחר שש שנות גלות. שנית עבדה כאחות וטרינרית במדי-וט בעבר במשך חמש שנים בין השנים 2007-2012, והיא בוגרת מחזור ב׳ (!) בתוכנית עוזר וטרינריה מטעם מכון מגיד. שנית נסעה עם בעלה, אייל, לארצות הברית, לצורך לימודי הדוקטורט של אייל בהיסטוריה של העת העתיקה באוניברסיטת פנסילבניה, שם ניצלה את ההזדמנות וגידלה בהנאה רבה את שלושת הבנים (השובבים) שלהם. כשהיא נשאלת מה היא אהבה בשהות בארה״ב, היא משיבה בשאלה ובחיוך גדול – ״מה לא?״... את האווירה הרגועה, את ההזדמנות להיות עם הבנים, ואת אופי המגורים הכפרי עם המדשאות הירוקות למרות היותם בתוך עיר.

  שנית והמשפחה שבו מארה״ב היישר לירושלים ולאחר שנה נוספת העתיקו, לשמחתנו, את ביתם חזרה לחיפה, ממש קרוב אלינו, וכך זכינו ששנית תחזור לעבוד כאחות וטרינרית אצלנו במדי-וט. 

  שנית גדלה בקרית ים, וסיימה את תיכון רודמן כשהיא מרחיבה את מקצוע הביולוגיה, וזה לא מפתיע שזה תחום ההתעניינות שלה. בצבא שירתה בחיל האוויר כפקידת הדרכה. לאחר השחרור טיילה במשך שלושה חודשים במרכז אמריקה, ושם נפלה ההחלטה ללמוד לימודי סיעוד וטרינרי. מיד כשחזרה מהטיול נרשמה ללימודים, וכמו שאתם מבינים היא מביאה איתה הרבה שנות ניסיון בתחום המקצועי אותו בחרה כדרך חיים.

  לשנית יש גם תחביבים ותחומים אחרים אותם היא אוהבת כמו טיולים, ים ומסיבות ריקודים עם הבנים. האמת, נשמע כמו משהו שהיינו מצטרפים אליו בכייף רב.

  שנית מעידה שמדי-וט, שהיא הבית השני שלה, השתנתה מאוד במהלך שש השנים האחרונות כשהיא לא היתה פה. הכל מרגיש מוכר אך גם שונה. הצוות גדל מאוד, המכשור התעדכן ונוסף ציוד רב, האשפוז עבר קומה וממלא את כל הקומה העליונה כמעט אבל התחושה היא תחושת בית מוכרת ונעימה. עד כדי כך מוכר, משפחתי ובייתי, שהבן של שנית והבן של שני (אל תתבלבלו, מנהלת המרפאה שלנו) הולכים לאותו הגן! 

  מהיכרותינו רבת השנים עם שנית אנחנו בטוחים שהיא תשתלב במהירות שיא חזרה בעבודה במדי-וט, ושכולנו נהנה מחדש מכל היכולות, האיכויות והידע שלה בתחום. כמה כייף שחזרת אלינו שנית! ברוכה השבה!

  עבור לתוכן העמוד