ידין והאוסטרלים דר סיגל אשכול

  איתי מזרחי


  איתי

  איתי הוא האח הווטרינרי היחיד בצוות של אחיות וטרינריות והוא חיפאי מילדות! רק על זה מגיע לו שאפו! איתי סיים את בית הספר חוגים כשכימיה ופיזיקה הם המקצועות המוגברים שלו, וזה עוד לא הכל! איתי מתופף מגיל 11, ואם השכנים שלו שרדו כל השנים האלה סימן שהוא או באמת מתחשב או שהוא מתופף ממש בכישרון רב. או אולי שניהם... וכמו שאנו כבר הספקנו להכיר את איתי, כנראה שמדובר בשניהם. איתי התחיל לתופף במרכז יובל למוסיקה ותזמורות נוער שבחיפה, ובמהלך השנים המשיך לתופף באופן עצמאי. ממש אוטודידקט. וגם אנו במדי-וט שמים לב לאוטודידקטיות הזו.

  בתום התיכון התגייס איתי לצבא ושירת כחובש בבית חולים 10, ולאחר מכן המשיך לשירות לאומי בן שנתיים כמטפל בבית החולים הווטרינרי לחיות בר בספארי ברמת-גן. במהלך השנתיים האלה התגורר איתי בדירה של השירות הלאומי ברמת-גן, והצליח להגיע למיומנות טיפולית כה גבוהה עד שעשה דברים באופן עצמאי לחלוטין. איתי אהב את קבלת המטופלים המגוונים, את עבודת הפיצוח של האבחון וגם את הטיפול בהם. בנוסף, ביצע צילומי רנטגן ולקח דמים אפילו מעופות ויונקים קטנים במיוחד. בהחלט לא סטנדרטי. למדי-וט הוא הגיע אלינו עם כל הניסיון והידע הזה, והוא יודע לזהות בקלי קלות את הסוג של גוזל ציפור בן יומו... עם זאת, איתי מציין כי למרות הטיפול בבעלי חיים, העבודה בספארי ובמדי-וט היא אחרת, והוא נהנה ללמוד על צורות עבודה שונות ועל הטיפול בחיות מחמד, השונים מאלה בהם התנסה בבית החולים הווטרינרי בספארי.

  לאחר שסיים את שתי שנות השירות נסע איתי לטייל באירופה במשך חצי שנה. הוא היה בצרפת, בצ׳כיה, בדנמרק, בספרד אך בעיקר בגרמניה. ולמה בגרמניה? – נגלה לכם כי לאיתי יש כבר מספר שנים חברה גרמניה, אותה הכיר כשעשתה מחקר חובק עולם במכון לחקר ימים ואגמים במסגרת לימודי תואר שני שלה בתחום אקולוגיה וביולוגיה ימית שעסק בהשפעת הזיהום הסביבתי על שושנות ים.

  ועוד גילינו על איתי, כי הוא ממש סלבריטאי, וכי הופיע כחלק מהצוות המטפל בסרט ״פרא״ שעלה בפסטיבל דוקאביב 2018, ואף זכה בפרס ראש עירית תל אביב-יפו לסרט ביכורים. למותר לציין, שהוא אף הוזמן לפרמיירה של הסרט. בתמונה למעלה איתי עם עיט ערבות. 

  במקביל לעבודתו במדי-וט איתי מתופף בלהקה שכותבת ויוצרת חומרים בעצמה והוא גם מתנדב בחי-בר שבכרמל, ואנחנו בטוחים, שכמונו, גם הם נהנים מכל הידע והניסיון כמו-גם מאהבתו לכל יצור חי באשר הוא. ולגבי תכניות לעתיד, אולי ניחשתם, איתי מתכנן על לימודי וטרינריה. איך לא...


  מאחלים לאיתי הצלחה בכל תכניותיו והמשך הנאה בעשיה ובעבודה במדי-וט.

  עבור לתוכן העמוד