ידין והאוסטרלים דר סיגל אשכול

  ד"ר דורון הראל

  השגריר שלנו בארה"ב

  ד״ר דורון הראל נסע עם משפחתו לארה״ב לתקופה של שנתיים לצורך תת-התמחות של אשתו, שהיא רופאה אורולוגית בבית חולים כרמל. בחודש שעבר חגג דורון עשור במדי-וט. פרק זמן ארוך ומכובד.

  לא קל להיפרד מדורון לתקופה של שנתיים, אבל קל לתאר את תרומתו בכל היבט אפשרי. במהלך עשר השנים האחרונות סייע דורון וטיפל באלפי בעלי חיים,  ביצע אינספור ניתוחים, אנדוסקופיות ופרוצדורות אחרות, ופעמים רבות פשוט הציל בעלי חיים. דורון הוא ״חירומיסט״ בנשמתו ובאופיו. לא פעם הוא ״נשלף״ מהמיטה, גם באמצע הלילה, ומגיע ״לשלוף״ גופים זרים אם באמצעות האנדוסקופ ואם באמצעות כירורגיה, וזאת מכל איבר אפשרי שניתן להעלות על הדעת: קיבה, מעי, אוזן, נחיר ואפילו מעיניים.

  דורון בעל נסיון רב, לא הפסיק להעמיק ולהתמקצע, בין היתר, באנדוסקופיה, אך לא רק. דורון עוסק שנים בכל התחומים ברפואה וטרינרית, והוא מוכשר בכולם. הוא מרבה ללמוד, לקרוא, להתעדכן, לנסוע לכנסים ולהשתלמויות, ולהביא חידושים למרפאה.

  דורון לא רק העמיק ברפואת כלבים וחתולים, אלא גם ידען ומתעניין ברפואת בעלי חיים אקזוטיים, בציפורים ואפילו בדגים. מטבע הדברים, הוא זה שאחראי על הדגים, הצמחיה והתחזוקה באקווריום שלנו.

  אך לא רק כזה הוא דורון. דורון זמין וקשוב הן ללקוחות והן לצוות המרפאה, הוא מנחה, מלמד, מסביר ומשתף מנסיונו הרב ומידיעותיו את צוות המרפאה.

  אנחנו מאחלים לדורון שנתיים חוויתיות עם המשפחה בארצות הברית, וכיוון שעבר בהצלחה מיד אחרי תום לימודיו את בחינות הרישוי האמריקאיות, ולפיכך רשאי לעבוד כרופא וטרינר שם, אנו בטוחים שגם הוא ימצא את מקומו המקצועי בשנתיים אלו, יעבוד, ימשיך לעזור לחיות המחמד ולהתקדם מקצועית.

  אנחנו פה ממשיכים בכל מה שאנחנו יודעים הכי טוב לעשות. בחודש שעבר ד״ר סיגל אשכול, אחראית האשפוז שלנו, השתתפה בקורס מתקדם באנדוסקופיה בארה״ב, והיא אמונה כעת על תחום זה במרפאה. על כך מבטיחים לספר לכם בניוזלטר הבא בהרחבה.

  סע לשלום דורון, חווה את השנתיים האלו, ונצל אותן היטב ובצורה הטובה ביותר. מקווים שתשכיל לא רק לעבוד אלא גם ליהנות עם המשפחה ומהתחביבים שלך – ריצה, שחיה, רכיבת אופניים וכמובן תחרויות איש ברזל.

  אנחנו סומכים עליך, איש הברזל שלנו, ״הכל קטן עליך״, ובעיקר סומכים עליך שתשוב אלינו בעוד שנתיים.


   

  עבור לתוכן העמוד