ידין והאוסטרלים דר סיגל אשכול

  ליטל סילברו, הפנים של הקבלה

  הגדל

  מי לא מכיר את ליטל שלנו מהקבלה?
   
  ליטל היא חיפאית במקור, בוגרת תיכון עירוני ה, ושירתה בחיל הים כמש״קית קורסים והשתלמויות. ליטל הצטרפה לצוות מדי-וט לפני שבע שנים, והיא הוותיקה ביותר בצוות שלנו! אהבתה לבעלי חיים רק התגברה במהלך השנים, במיוחד כשמגיעים גורים קטנים לבקר אותה ומתפנקים אצלה בקבלה.
   
  ליטל למדה והתקדמה, וכיום היא אחראית קבלה והנהלת חשבונות. כלומר, היא זו, שלמעשה, מנהלת את כולנו, ובלעדיה אנו אבודים! יש לה זיכרון נדיר ולא רק  לכל הלקוחות... אין דבר שנעלם ממנה או לא ידוע לה, ובכל בעיה או שאלה – היא הכתובת אליה כולנו פונים, והיא תמיד שמחה לסייע בכל תחום, כולל בפתרון בעיות תוכנה ומחשבים. תסמכו על ליטל שהיא תמיד תמצא תשובה ופתרון יצירתי, והכל בנעימות, ברוגע ובחיוך.
   
  ועוד קצת למי שלא ידע... לפני למעלה משנה חגגנו כולנו ושמחנו עם ליטל בחתונתה. בזמנה הפנוי אוהבת ליטל  לצפות בסרטים, לבלות עם חברים, וכמובן לטייל. לאחרונה חזרה מטיול ארוך בארצות הברית והקאריביים, ואנחנו ספרנו אחורנית את הימים עד חזרתה... כל כך הרגשנו בחסרונה.
   
  אז בפעם הבאה כשתפגשו את ליטל תכירו אותה מעט יותר, והיא, מצידה, תשמח כמובן לסייע לכם כהרגלה וגם להצטלם עם חיית המחמד שלכם...

  עבור לתוכן העמוד